1401/07/15 - جمعه

به وب سایت رسمی مرجع تخصصی فروش و نصب انواع ساندویچ پانل و کانکس ایران خوش امدید - Welcome to the web site mammut - إشارة خاصة للموقع الرسمي لوحات ساندويتش ومأوى مرحبا بك - تصدير شطيرة إلى العراق - الصادرات الإيرانية إلى العراق - صادرات لوحة السقف إلى العراق - صادرات سكنية للعراق - Residential exports to Iraq--اSandwich export to Iraq - Industrial Structure - please panels - Industrial Complex - the production of panels- coil- machine load- isolation room ساندویچ پانل - کانکس - پنل سقفی - فروش انواع ورق- اتاق حمل بار- سرد خانه زیر صفر - سردخانه بالای صفر- اسکانیای ماموت - تریلی ماموت -کفی- کانتینر- اتاق های یخچالی - ماشین حمل بار- قیمت کانکس ساخت در محل - زمان افتتاحیه نمایشگاه ماموت تهران -ادرس غرفه ماموت در نمایشگاه تهران- نمایندگان برتر ماموت -نمایندگی مجاز ماموت در تهران - تلفن نمایندگی مجاز ماموت در قزوین - کارشناس فروش ساندویچ پانل - کارشناس فروش کانکس - کارشناس فروش ساختمان پیش ساخته - پلان کانکس نقشه سه بعدی - قیمت روز کانکس - قیمت روز پنل ساندویچ - لیست قیمت ساندویچ پانل - مشخصات فنی پنل سقفی - مشخصات پنل دیواری ماموت- پانل اکو چیست - ساندویچ پانل اقتصادی چیست ؟ - مرجع تخصصی ساندویچ پانل ایران - مرجع تخصصی انواع کانکس ایران - تلفن نصابان شرکت ماموت 5016 275 0935 -تلفن کارشناس فروش پنل ماموت - تلفن تولیدکنندگان ساندویچ پانل - برترین تولید کننده پانل کانکس در تهران- ورق رنگی آلوزینگ - ورق رنگی گالوانیزه - فروشندگان ورق رنگی فولاد میارکه - تولید کننده ورق رنگی بصورت رول فرمینگ - صادرات ساندویچ پانل و کانکس به کشور عراق -صادرات پنل ارزان قیمت به عراق - رزومه کاری نصب ساندویچ پانل - عکس پنل ساندویچ - عکس کانکس ماموت -پانل سردخانه ای - ساختمان پیش ساخته پانلی -موتور سرد خانه ای - راه اندازی سرد خانه - قیمت هر متر مربع ساخت سوله و سازه های صنعتی - سوله سازی -ماموت سازه - ماموت سوله - ماموت تلکا -ماموت سیستم - ماموت وزنه - قیمت ساخت اسکلت فلزی جوشی- کد رنگ پنل ساندویچ - رال رنگ پانل های ماموت -زمان تحویل ساندویچ پانل ماموت - زمان تحویل کانکس ماموت - مدت زمان تحویل سوله - نوع ورق پانل سقفی - تکنیکال ساندویچ پانل - الوزینگ چیست ؟

معرفی ساندویچ پانل سقفی + قیمت سال 2021

معرفی ساندویچ پانل سقفی + قیمت سال 2021

ساندویچ پانل های سقفی جزو مصالحی هستند که برای پوشش سقف ساختمان ها بکار می روند تا از آنها در برابر شرایط طبیعی چون برف و باران و طوفان و... محافظت کنند. اصولا ساختار ساندویچ پنل ها از دو ورق و یک هسته میانی تشکیل یافته است که با توجه به جنس ورق ها یا عایق به کار رفته در آنها از ویژگی های نسبتا متفاوتی هم برخوردار هستند. در واقع این مصالح ساختمانی مورد استفاده برای سقف می بایست علاوه بر محافظت از ساختمان ها در برابر شرایط جوی خارجی، حداقل عایق حرارتی و عایق آب و رطوبت و صدا نیز باشند. امروز از ساندویچ پانل سقفی علاوه بر پوشش سقف ساختمان ها برای مصارف دیگری چون سقف سازه های صنعتی، کارخانه ها، انبارها و سوله ها و ... استفاده می گردد.

ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پنل ها ی سقفی از نظر معماری به واسطه تولید سریع و امکانات مونتاژ، ظرفیت حمل بالا و ویژگی های عایقی خوب و البته وزن سبک در اولویت های معماری قرار می گیرند. بر این اساس ساندویچ پنل ها برای رفع نیاز پروژه های معماری و راه حل های زودبازده، بادوام، زیبا، سریع و اقتصادی در قالب پوشش سقف بسیار کارآمد هستند. در واقع ساندویچ پانل های سقفی از ساختارهای غشایی فلزی یاPVC در هر دو طرف تشکیل یافته اند و معمولا قابلیت عایق حرارتی و صوتی را با استفاده از مواد و متریالی چون پلی اورتان، پلی استایرن، پشم سنگ و... که در هسته میانی آنها به کار رفته تامین می کنند. با اینحال پرکاربردترین ساندویچ پانل های سقفی را می توان در ۶دسته بندی قرار داد که هر یک خصوصیات متمایزی نسبت به هم دارند و عبارتند از:

بر اساس گام یا استحکام آنها:

ساندویچ پانل سقفی ۳گام

ساندویچ پانل های سقفی ۳گام دارای ۳شیار به صورت دنده شکل هستند و جزو مقرون به صرفه ترین محصولاتی به حساب می آیند که برای سقف ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. آنها پانل هایی با هسته میانی عایق هستند که می توانند در ضخامت ها و طول های مختلف تولید گردند. معمولا از این دسته از ساندویچ پانل دیواری برای پوشش سقف هایی استفاده می شود که کاربری بارانداز نداشته باشند و برف و باران زیادی هم در آن منطقه نبارد.

ساندویچ پانل سقفی ۵گام

ساندویچ پانل سقفی ۵گام دارای ۵شیار به صورت دنده شکل است که عموما با استفاده از مواد و متریالی چون پلی اورتان، پلی استایرن، پشم سنگ و... تولید می گردد. یکی از دلایلی که سبب می گردد که ساندویچ پانل سقفی ۵گام ترجیح داده شود، توانایی حمل بارهای بیشتر و فاصله زیاد پرلین ها (لایه ها) روی قسمت های سقف سازه های فولادی یا سازه های پیش ساخته است.

ساندویچ پانل سقفی با عایق ساخت

ساندویچ پانلPVC

این دسته از ساندویچ پانل های سقفی دارای غشایی از جنسPVC هستند و به جهت خواص مکانیکی بالا این ویژگی را دارند که از آنها برای سقف های با شیب کم استفاده کرد. همچنین استفاده از این دسته از ساندویچ پانل سقفی، صرفه جویی در مواد مصرفی را برای شما به همراه خواهد داشت.

ساندویچ پانل پشم سنگ

ساندویچ پانل های پر شده از پشم سنگ بیشتر برای مناطقی با خطر آتش سوزی بالا مورد استفاده قرار می گیرند و با وجود وزن بسیار کم، ساختار محکم و سختی نیز دارند. همچنین نقطه ذوب این ساندویچ پانل سقفی در حدود ۱۳۰۰درجه سانتیگراد است که می تواند با حفظ خصوصیات شکلی و ساختاری اش تا نزدیک به ۱۲۰دقیقه در برابر آتش سوزی مقاومت داشته باشد.

ساندویچ پانل پلی اورتان

این نوع از ساندویچ پانل های سقفی دارای عایقی از جنس پلی اورتان هستند که وزن کمی دارند و یک عایق خوب در برابر حرارت محسوب می گردند که این به کاهش مصرف انرژی در استفاده از آنها می انجامد. همچنین دارای مقاومت بالایی در برابر آتش سوزی و زلزله می باشند. قیمت ساندویچ پانل در این نوع معمولا بالاتر از سایر هستند

ساندویچ پانل پلی استایرن

ساندویچ پانل سقفی پلی استایرن دارای عایقی از جنس پلی استایرن هستند که در دسته ساندویچ پانل های مقرون به صرفه قرار می گیرند. لذا از آنها بیشتر برای سقف جاهایی چون کارخانه ها، انبار و مراکز خرید یا سوله ها و انواع کانکس ها استفاده می گردد. از ویژگی های منحصر به فرد این دسته از ساندویچ پانل ها می توان به قابلیت حفظ دمای آنها و عایق مناسب در برابر نفوذ آب اشاره کرد.

کاربرد ساندویچ پانل سقفی

از رایج ترین کاربردهای ساندویچ پنل در ساخت و ایجاد سقف می باشد. با درنظر گرفتن این که بالا بودن کیفیت مصالح مورد استفاده در سقف ساختمان ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است و نه تنها باید استحکام بالایی در شرایط آب و هوایی مختلف و تحمل بار سنگین باران ، برف ، تگرگ و ... داشته باشد بلکه باید یک عایق حرارتی مناسب و مقاومت قابل قبولی در برابر آتش نیز داشته باشد ؛ می توان نتیجه گرفت که ساندویچ پنل ها از بهترین مصالحی هستند که میتوان برای سخت سقف ساختمان های مختلفی از آنها استفاده نمود.

قیمت ساندویچ پانل سقفی سال 2021

قیمت ساندویچ پانل سقفی براساس ضخامت و نوع ورق ورنگ ورق تعین و به مشتری اعلام میشود .

ساندویچ پانل های سقفی از ضخامت 3 سانت الی 15 سانت تولید میشود وبا جنس ورق آلوزینک یا گالوانیزه 5 دهم ساندویچ پانل های سقفی میتواند به صورت دورو پوشش از ورق تولید یا یکرو ورق و رو دیگر از پوشش فویل باشد عایق ساندویچ پانل های ماموت از جنس پلی اورتان دانسیته 40 میباشد .

به دلیل نوسانات قیمت دربازار برای جلوگیری از برخی سوءتفاهمات برای دریافت دقیق ساندویچ پانل سقفی با کارشناسان ومشاوران فروش شرکت تماس بگیرید .یا به شماره واتساب پیام دهید تا قیمت دریافت نمایید

09123827865

02832222717

واتس آب 

09123827865

 

درباره ساندویچ پانل

ساندويچ پانل ماموت,قیمت ساندویچ پانل سقفی ودیواری , sandwich panel يك سازه بسيار سبك و مركب است كه از دو طرف ورق فولادي محدود شده و در بين آنها يك لايه عايق پلی اورتان قراردارد كه اين لايه عايق مي بايست بسيار سبك و داراي خواص مكانيكي و حرارتي خاص باشد . ورقهاي استفاده شده

ادامه مطلب

ساندویچ پانل

مشاهده آرشیو ساندویچ پانل گالری صوت و فیلم